خانه > مطالب اصلی > نقل جولادوز نهی از منکر و “شاپینگ شیعه آنلاین”

نقل جولادوز نهی از منکر و “شاپینگ شیعه آنلاین”

نفرمایید که “هات دیزاین” ناخن و یا “پکیج طراحی ناخن مایا” اسباب دلبری از شوهر است، باشد هم این تبلیغات را شما جای دیگر میدید، خودتان در اعتراض به استفاده ابزاری از زن در تبلیغات سایتتان را تعطیل میکردید. انشالله همسران متعهد در این وضعیت اقتصادی که در نزدیکی ایام غربی “ولنتاین” دنبال هدیه دادن “دماسنج عشق” به هم نیستند!

188765_692

sh0

 

شاید در جریان اقدام جالب سایت شیعه آنلاین باشید ( و اگر نه اینجا را مطالعه کنید)

شخصا گمان میکنم این اقدام، از نظر تبلیغاتی اقدام جالبی بوده که قطعا روی بازدید این سایت هم اثر مطلوبی گذاشته است.

 sh1

اما نکته ای که من در این ماجرا میبینم، استفاده ابزاری از “گناه” و اعتراف تلویحی به مقبول بودن آن است.

قبلا هم چیزی در این باره نوشته بودم، درباره علاقه سایت های اصولگرا به گزارش های برخورد با بدحجابی که چرا همیشه این دست عکس ها پر بیننده ترین ها هستند(اینجا ببینید)

sh7

اگر سایت شیعه آنلاین میخواست به بدحجابی اعتراض کند، چرا این تصویر را انتخاب و در سایت خود گذاشته؟ ظاهرا با وسواس خاصی هم انتخاب شده!

sh3

دیگر اینکه اقدامشان بر اساس اعتقاداتشان حتما پسندیده بوده و از نظر تبلیغی هم جواب داده که چون منی در باره آن الان مینویسم، اما مساله این است که اگر جوال دوز به دست، در پی نهی از منکر هستید، سوزنی هم به خود بزنید

sh6

راه دور هم نمیخواهد بروید، نمیخواهد به پارتی های شبانه و کافی شاپ ها و کنسرت ها سر بزنید، تشریف ببرید فروشگاه آنلاین خودتان که تحت دامین خودتان هم هست و اتفاقا تبلیغ آن را هم مکررا انجام میدهید.

sh5

نفرمایید که “هات دیزاین” ناخن و یا “پکیج طراحی ناخن مایا” اسباب دلبری از شوهر است، باشد هم این تبلیغات را شما جای دیگر میدید، خودتان در اعتراض به استفاده ابزاری از زن در تبلیغات سایتتان را تعطیل میکردید.

sh4

انشالله همسران متعهد در این وضعیت اقتصادی که در نزدیکی ایام غربی “ولنتاین” دنبال هدیه دادن “دماسنج عشق” به هم نیستند!

هنوز هم که هنوز است در تلویزیون خواننده ها بدون نمایش اسباب موسیقی میخوانند، اگر هم تلویزیون نشان دهد، بعید نیست دوستان شما در نقد تلویزیون بیانیه بدهند، بعد شما آموزش گیتار کلاسیک میفروشید!

عرض این نیست که اینها خوب یا بد است، بلکه صحبت از این است که “گر حکم کنند که مست گیرند، در شهر هر آنکه هست گیرند”

 sh2

شما اگر اعتقاد دارید “لاک زدن” مظهر فرهنگ غربی است(همین حالا در خیلی از مراکز رسمی لاک زدن زن برابر ممانعت از ورود وی یا قضاوت شدن اوست) اگر اعتقاد دارید استفاده از زن در تبلیغات ابزاری است، اگر اعتقاد دارید نشان دادن منطقه حساس “گوش”، “گردن” و اطراف آن، خاصه وقتی که تارهای زلف هم بیرون باشد سبب بی حجابی است، پس خودتان هم تبلیغش نکنید و نفروشید.

اگر هم میگویید برای تبلیغ و فروش است، پس اعتراف میکنید که مردم دنبال همین ها هستند

خلاصه اینکه اول تکلیفتان را با خودتان روشن کنید، بعد کمر به نهی از منکر جامعه ببندید